Kim Kardashian në bikine tregon linjat perfekte gjatë pushimeve në Kosta Rika Kim Kardashian në bikine tregon linjat perfekte gjatë pushimeve në Kosta Rika
Ajo është duke pushuar disa ditë në Kosta Rika nga puna e lodhshme në Holliwud, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic. Kim Kardashian, tregoj linjat e saj joshëse në... Kim Kardashian në bikine tregon linjat perfekte gjatë pushimeve në Kosta Rika

Ajo është duke pushuar disa ditë në Kosta Rika nga puna e lodhshme në Holliwud, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

Kim Kardashian, tregoj linjat e saj joshëse në bikine me ngjyrë të zezë. Koha të cilën ajo po e kalon në palestër siç duket ka pasur rezultat e këtë mund ta shohim në fotografitë e fundit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nëna e katër fëmijëve u shfaq tejet në formë. Rreth belit të saj ishte mbështjellur me një mbulesë të hollë por nuk zgjati shumë dhe e kishte larguar ku shfaqi të pasmet e saj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flokët e saj të errëta i kishte lëshuar, në sy mbante një palë syze dielli. Kim mbante edhe aksesorë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajo aq sa qëndroj në plazh kaloj kohë edhe me vajzën e saj.