Kim Kardashian reklamon trupin fantastik me bikini Kim Kardashian reklamon trupin fantastik me bikini
Ajo është padyshim një nga femrat më seksi në botë. Dhe, Kim Kardashin e di shumë mirë se si të tërheqë vëmendjen e meshkujve.... Kim Kardashian reklamon trupin fantastik me bikini

Ajo është padyshim një nga femrat më seksi në botë.

Dhe, Kim Kardashin e di shumë mirë se si të tërheqë vëmendjen e meshkujve.

38-vjeçarja ka postuar në Instagram një foto të re, ku shfaqet fantastike me monokini.

Fotografinë, bukuroshja amerikane e ka realizuar kohë më parë, në Kosta-Rikë.

kim

kim