Kim Kardashian-it i kanë vënë armën në kokë në Paris, tha policia, shkruan BBC Bashkëshorti i saj, reperi Kanye Wets, u largua papritur nga...

Kim Kardashian-it i kanë vënë armën në kokë në Paris, tha policia, shkruan BBC

Bashkëshorti i saj, reperi Kanye Wets, u largua papritur nga nga grupi i tij në Festivalin e Meadoës në Nju Jork të dielën në darkë sapo mësoi lajmin.

LEXO EDHE: Victoria nuk do që anëtaret e ribashkuara të “Spice Girls” t’i këndojnë këngët e vjetra të grupit (FOTO)

Një zyrtar i Policisë së Parisit konfirmoi që bëhej fjalë për një grabitje që përfshinte edhe Kim Kardashian-in, por ajo nuk është dëmtuar dhe se hetimet janë ende në zhvillim.