Kjo është arsyeja pse Vesa Smolica konsiderohet me fat Kjo është arsyeja pse Vesa Smolica konsiderohet me fat
Të shohësh Vesa Smolicën në jetën e përditshme nuk është se ngjason shumë me këtë Vesën që jemi mësuar ta shohim në fotografitë që... Kjo është arsyeja pse Vesa Smolica konsiderohet me fat

Të shohësh Vesa Smolicën në jetën e përditshme nuk është se ngjason shumë me këtë Vesën që jemi mësuar ta shohim në fotografitë që ajo poston në rrjetet sociale.

Tanimë të gjithëve iu fiksohet ajo pamja në imazhe dhe nuk mund të bëjnë dallimin nëse një artist nuk duket mirë ‘live’, epo kjo është fuqia e rrjeteve.

Nuk e dimë nëse Vesa përdorë efekte në fytyrën e saj, apo është thjeshtë grimi që ajo vë në fytyrë që ndryshon kaq shumë, shkruan Sovrani.info

Vesa solli një imazh të ri përvëlues në Instagram dhe komentuesit e quajnë atë me fat.

Mbishkrimi në këtë fotografi është: “Trupi jem me benga plot” duke vendosur edhe një emoji tallës.

“Bengat” për ju që nuk e kuptoni ç’do të thotë, janë nishanet, por kështu i quajnë gjakovarët, dhe nga të moshuarit thuhet se nëse ke shumë nishane në trup, do të thotë që ju jeni me fat.

Komentuesit u pajtuan me këtë fakt, sigurisht vetëm ata që e kuptuan se çka janë bengat.

Ndiqni fotografinë në vijim, dhe pse jo të mos e ndjekni Vesën në Instagram. Fotografitë joshëse nuk mungojnë asnjëherë. /Sovrani.info

View this post on Instagram

Trupi jem me benga plot … 😋💛

A post shared by VESA SMOLICA (Official) 🏹 (@smolicavesa) on