Kjo foto e Duas është më e ëmbla e postuar deri tani Kjo foto e Duas është më e ëmbla e postuar deri tani
Krijimi i fotografive me filtra në Snapchat e Instagram, është bërë tejet trendi dhe po shkakton plot të qeshura anë e mbanë. Këngëtarja e... Kjo foto e Duas është më e ëmbla e postuar deri tani

Krijimi i fotografive me filtra në Snapchat e Instagram, është bërë tejet trendi dhe po shkakton plot të qeshura anë e mbanë.

Këngëtarja e famshme shqiptare Dua Lipa, është njëra ndër figurat publike që ka provuar lojëra të tilla në rrjete sociale, transmeton Sovrani.info.

Madje në postimin e fundit që ka bërë në Instagram, ajo mezi njihet ngase e ka shndërruar fytyrën e saj në një fytyrë bebeje.

Dhe po, është kaq simpatike…