Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës
Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Me anë të... Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës

Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Me anë të postimeve të publikuara në Instagram, ajo shpesh informon fansat e saj për koncertet, përfshirë edhe jetën private.

Pas disa ditëve të mira që kaloi në Kanada, ajo aktualisht është në Filadelfia, e cila sjell disa pamje të hatashme.

Me një minifund dhe bluzë të zezë që ia vë në pah gjoksin bombastik, Dua ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

“Electricity”, mbetet projekti i fundit i publikuar nga ajo i finalizuar edhe me videoklip.


View this post on Instagram

Jingle Ball Philly @q102philly … serving some dominatrix elf 🧝‍♀️ ✨ shot by @pixielevinson

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on