Konfirmohet shtatzënia e Loredanës, Mozzik blen dhuratën e parë për beben Konfirmohet shtatzënia e Loredanës, Mozzik blen dhuratën e parë për beben
Mozzik dhe Loredana janë çift shumë i komentuar në titujt rozë. Muaj më parë në media u përfol për një shtatzëni të mundshme të... Konfirmohet shtatzënia e Loredanës, Mozzik blen dhuratën e parë për beben

Mozzik dhe Loredana janë çift shumë i komentuar në titujt rozë.

Muaj më parë në media u përfol për një shtatzëni të mundshme të Loredanës, shkruan ORAinfo.

Dyshja asnjëherë nuk kanë preferuar të flasin në publik për ardhjen në jetë të foshnjës, por sot përmes një video të publikuar në Instastory, ai ka treguar se ka filluar të blejë edhe dhurata për fëmijën.

Reperi duket mjaft i emocionuar.

Për më shumë shihni videon: