Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të komentuara në mediet rozë, shkruan Sovrani.info Çdo gjë rreth jetës së saj private bëhet lajm. Tashmë...

Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të komentuara në mediet rozë, shkruan Sovrani.info

Çdo gjë rreth jetës së saj private bëhet lajm.

Tashmë ajo ka krijuar familjen e saj me Adonis Morinën me të cilin ka dhe vajzën, Kain.

E së fundmi ajo ka publikuar dy fotografi me Tarën, ku shfaqen tejet të lumtura pranë njëra-tjetrës./Sovrani.info

 

"Together, is our favorite place to be" Tara & mami ❤️❤️❤️

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on