Kur Totti shpërthen fuqishëm: President, ju duhet të… Kur Totti shpërthen fuqishëm: President, ju duhet të…
Legjenda e skuadrës së Romës Francesco Totti për herë të parë ka shpërthyer fuqishëm ndaj presidentit të skuadrës James Pallotta duke kërkuar nga ai... Kur Totti shpërthen fuqishëm: President, ju duhet të…

Legjenda e skuadrës së Romës Francesco Totti për herë të parë ka shpërthyer fuqishëm ndaj presidentit të skuadrës James Pallotta duke kërkuar nga ai shpenzime të mëdha për t’a përforcuar skuadrën, transmeton Sovrani.info.

Totti iu është bashkuar numrit të madh të tifozëve që ndihen të zhgënjyer me blerjet e ekipit të tyre të zemrës.

“Në qoftë se do të ishte në dorën time, unë do të shpenzoaj për të marrë lojtarët më të mirë në botë, sepse keni nevojë për lojtarë të fortë për të fituar trofe. Gjithmonë kam thënë dhe unë nuk do t’a ndryshoj mendjen.”

“Megjithatë, unë nuk jam ai që i kontrollon paratë, është presidenti ai që vendos. Presidenti vendos buxhetin dhe në bazë të atij buxheti do të duhet të ndërtojmë një ekip “, ka potedncuar Totti. /Sovrani.info/