Kush i financon veshjet e mijëra eurove të Arta Elezaj, që garon me miliarderen Kylie Jenner? Kush i financon veshjet e mijëra eurove të Arta Elezaj, që garon me miliarderen Kylie Jenner?
Arta Elezaj kohët e fundit është bërë e njohur për jetën super luksoze që ajo po e jeton, shkruan Sovrani.info E njohur me nofkën... Kush i financon veshjet e mijëra eurove të Arta Elezaj, që garon me miliarderen Kylie Jenner?

Arta Elezaj kohët e fundit është bërë e njohur për jetën super luksoze që ajo po e jeton, shkruan Sovrani.info

E njohur me nofkën e saj “Xhakarta” nga seriali “O sa mirë” ka rrëmbyer zemra fansash falë aktivitetit të saj të pashmangshëm në rrjetet sociale.

Është përfolur për një lidhje të mundshme të saj me një mashkull italin, i cili thuhet të jetë edhe sponzori i kësaj jete luksoze, që një njeri i suksesshëm i biznesit, vështirë që mund ta përballojë. Por nga ana e saj ka mbetur ky çdo herë një mister. Ajo asnjëherë nuk u deklarua për lidhjen e saj.

Një një InstaStory që ajo publikoi para pak minutave, shihet një xhaketë nga marka Burberry dhe i ka vënë mbishkrimin “Mezi pres që ta vesh”.

Po normale, të gjithë mezi do prisnim ta veshnim një xhaketë të tillë me një çmim marramendës.

 

arta elezaj

Ne kërkuam për çmimin në google dhe kjo xhaketë kushton hiq më pak se 1.037 dollarë dhe nuk pritëm që të kushtojë më pak.

burberry

Sikur të ishte vetëm kjo, do mendonim që Arta e ka blerë nga kursimet që përsëri për shumicën prej nesh është e pakapshme, sepse nuk mund të veshim një xhaketë vjeshtore gjatë gjithë sezonës.

Nëse futeni në llogarinë e Instagramit të Artës dhe të vëni vëmendjen te markat të cilat ajo i reklamon me krenari, mendja juaj menjëherë do të fluturojë te mënyra se si edhe ne mund të bëjmë një gjë të tillë. E po markat janë krijuar për njerëzit, por jo të gjithë kanë fatin të gjejnë personin e duhur për t’i realizuar këto ëndërra.

View this post on Instagram

In my happy place 🌊

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Çanta Louiss Vuitton dhe shapkat Chanel.

View this post on Instagram

Innocent🤪

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Bluza Louis Vuitton, çanta Valentino dhe atletet gjithashtu nga Valentino.

View this post on Instagram

You glow differently when you’re actually happy..

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Bikinet të shoqëruara me një këmishë “plazhi” gjithashtu nga Burberry.

Dhe shumë postime të tjera, ku ajo është e veshur me Balmain, Balenciaga, DSQUARED2, Dolce&Gabbana.

A mendoni që një aktore seriali vendor mund t’i mbulojë shpenzimet marramendëse për veshje nga markat me të njohura botërore dhe të konkurrojë me miliardere siç është Kylie Jenner? \

Vlerësojeni vet! /Sovrani.info