Ky është destinacioni i radhës për Luana Vjollcën Ky është destinacioni i radhës për Luana Vjollcën
Këngëtarja dhe prezantuesja, Luana Vjollca ka vazhduar me udhëtimet e saj të shtrenjta Pasi që bëri disa pushime të shtrenjta, fillimisht në alpet e... Ky është destinacioni i radhës për Luana Vjollcën

Këngëtarja dhe prezantuesja, Luana Vjollca ka vazhduar me udhëtimet e saj të shtrenjta

Pasi që bëri disa pushime të shtrenjta, fillimisht në alpet e Austrisë dhe mandej në Ishujt Maldive, ku u tha se ishte e shoqëruar me të dashurin e saj, Krenar Çoçaj, Luana ka vazhduar me një udhëtim të saj në Turqi.

Ajo ka postuar një video në InstaStory ku besohet që me të është kreatorja kosovare, Blerina Kllokoqi-Rugova.

Nuk dihet se a është ky udhëtim i Luanës për ndonjë punë në Stamboll, për incizimin e ndonjë klipi, apo bukuroshja shqiptare do të xhirojë edhe ndonjë videoklip të ndonjë kënge të re, pasi që një e tillë mund të vije së shpejti.