Kylie Jenner i lë pak punë imagjinatës Kylie Jenner i lë pak punë imagjinatës
Ylli i reality show, Kylie Jenner, është e njohur për stilin e veçantë të saj. Por Kylie nuk i kishte lënë pothuajse asgjë imagjinatës... Kylie Jenner i lë pak punë imagjinatës

Ylli i reality show, Kylie Jenner, është e njohur për stilin e veçantë të saj.

Por Kylie nuk i kishte lënë pothuajse asgjë imagjinatës të hënën në mbrëmje, kur u fotografua teksa po shkonte për darkë me të dashurin e saj, Tyga, transmeton Klan Kosova.

Ajo kishte të veshur një bluzë ngjyrë bezhë që ia tregonte për mrekulli trupin dhe një fun ngjyrë blu.

kylie

kylie3