‘La Casa de Papel’, mësohet nëse do t’a kemi edhe pjesën e katërt ‘La Casa de Papel’, mësohet nëse do t’a kemi edhe pjesën e katërt
Seria filmike (e njohur fillimisht si La Casa de Papel), sezoni katër pritet me padurim nga shikuesit pasi seria e tretë përfundoi me një interesim... ‘La Casa de Papel’, mësohet nëse do t’a kemi edhe pjesën e katërt

Seria filmike (e njohur fillimisht si La Casa de Papel), sezoni katër pritet me padurim nga shikuesit pasi seria e tretë përfundoi me një interesim jashtëzakonisht dramatik, gjë që i la shikuesit të dëshpëruar për një seri tjetër. Pra, a do të ketë një La Casa de Papel Part Four? Këtu ka gjithçka që duhet të dini nëse trilleri spanjoll do të kthehet në Netflix, transmeton Sovrani.info.

Tani, krijuesi i shfaqjeve ka konfirmuar se La Casa de Papel do të kthehet për një seri tjetër në platformën e transmetimit Netflix..

Álex Pina tha se historia e hedhur e karaktereve nuk ka mbaruar akoma, kështu që ata do të kthehen përsëri për serinë e katërt.

Sipas botimit spanjoll elPeriódico, krijuesi e bëri njoftimin në një konferencë shtypi në qershor.

Ai tha: “Ata janë një grup njerëzish që ende kanë shumë për të thënë. Na u desh shumë kohë për të vendosur, donim ta respektonim punën tonë. ”

“Suksesi i serive në mbarë botën ka qenë kaq i çmendur”.

Sezoni i parë është lëshuar në Netflix në maj 2017 dhe pastaj seria e dytë në tetor 2017. Shikuesit pastaj u pritën deri në korrik 2019 për sezonin e tretë të shfaqjes për t’u lëshuar.

Megjithatë, kur rinovimi i serialit u njoftua në qershor, u tha se filmimi mund të kishte filluar tashmë pjesën e katërt.  /Sovrani.info/