Lady Gaga del hapur, pranon lidhjen e re të dashurisë Lady Gaga del hapur, pranon lidhjen e re të dashurisë
Këngëtarja e famshme Lady Gaga po përjeton një lidhje të re. Dashuria me kompozitorin e njohur Dan Horton ndonëse nuk është zyrtare, është mëse... Lady Gaga del hapur, pranon lidhjen e re të dashurisë

Këngëtarja e famshme Lady Gaga po përjeton një lidhje të re.

Dashuria me kompozitorin e njohur Dan Horton ndonëse nuk është zyrtare, është mëse e kuptueshme.

Pasi u kap duke u përkedhelur dhe puthur në një restorant në Los Angelos, tashma ka qënë vetë 37 vjecarja që ka zbuluar detaje të tjera që e konfirmojnën një lidhje të tillë.

Në një postim në rrjetet sociale Gaga ka publikuat foto të një darke romantike me qirinj , dy gota vere dhe një buqete me lule.

Një darke që mesa duket I është rezervuar nga I dashuri I saj I ri,  pasi në diciturën e  postimit të saj shkruhet:

“Speciali Dan Horton”, një koment që në një farë mënyrë e bën te qartë mesazhin se kompozitori është afeksioni I ri I zemrës së të famshmes Lady Gaga e cila në muajin shkurt të këtij viti I dha fund lidhjes dyvjecare Christian Carino.