Lady Gaga u nda nga i fejuari për këtë shkas.. Lady Gaga u nda nga i fejuari për këtë shkas..
Lady Gaga u nda me Christian Carinon një muaj më parë. Shumë prej tyre spekuluan se ka nisur një lidhje romantike me bashkëshortin e... Lady Gaga u nda nga i fejuari për këtë shkas..

Lady Gaga u nda me Christian Carinon një muaj më parë.
Shumë prej tyre spekuluan se ka nisur një lidhje romantike me bashkëshortin e modeles, Irina Shayk, aktorin Bradley Cooper, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, burimet argumentojnë ndryshe në bazë të “Women’s Health”.

Në disa intervista, këngëtarja tha se kishte nevojë për përkrahje të fortë dhe se Christiani i dhuronte vetëm xhelozi në momentet më të vështira në jetë.

Ndërkaq burimet thonë se aktori ishte shumë xheloz dhe se gjithmonë donte të dinte se ku është Gaga, kush është dhe çfarë po bën saktësisht. /Lajmi.net/