Lamtumirë Real Madrid, Bale ka zhvilluar bisedime me gjigantin nga Serie A Lamtumirë Real Madrid, Bale ka zhvilluar bisedime me gjigantin nga Serie A
Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale, çdo ditë e më shumë është afër largimit nga skuadra. Reprezentuesi uellsian është i vendosur të largohet nga... Lamtumirë Real Madrid, Bale ka zhvilluar bisedime me gjigantin nga Serie A

Sulmuesi i Real Madridit, Gareth Bale, çdo ditë e më shumë është afër largimit nga skuadra.

Reprezentuesi uellsian është i vendosur të largohet nga ”Santiago Bernabeu” pas një sezoni zhgënjyes me lëndime dhe mungesë forme, transmeton Sovrani.info

Tani sipas Don Balon, Bale ka zhvilluar bisedime me Interin lidhur me një transferim këtë verë.

Dhe, skuadra nga Milani e dëshiron Balen si bashkëlojtar me Mauro Icardin për të patur edhe një herë një sulm të frikshëm jo vetëm në Itali, por edhe në Evropë. /Sovrani.info/