Ledri me urim të sinqertë për babanë e tij për ditëlindje Ledri me urim të sinqertë për babanë e tij për ditëlindje
Reperi i njohur, Ledri Vula, ka treguar gjithnjë nëpër intervista se është shumë i lidhur me familjen e tij. Ndër të tjerash, ai ka... Ledri me urim të sinqertë për babanë e tij për ditëlindje

Reperi i njohur, Ledri Vula, ka treguar gjithnjë nëpër intervista se është shumë i lidhur me familjen e tij.

Ndër të tjerash, ai ka theksuar se ka një lidhje tepër të veçantë me të atin e tij, regjisorin e njohur Agron Vula.

Ky i fundit feston sot (e mërkurë) ditëlindjen dhe me këtë rast, i biri i tij është kujdesur t’i bëjë një urim special në rrjetet sociale.

Ledri ka publikuar një fotografi të të atit në InstaStory, në mbishkrimin e së cilës i ka bërë dedikim prekës atij.

“Nga zemra ime tek e jotja babë. Ti gjithmonë do të mbetesh special për mua. Urime ditëlindjen”, ka shkruar Ledri Vula në InstaStory.

I ati i reperit përndryshe ka një karrierë të gjatë si regjosir në radio Televisionin 21.