Leipzig – Monaco, formacionet zyrtare Leipzig – Monaco, formacionet zyrtare
Leipzig dhe Monaco do të ndeshen sonte me fillim nga ora 20:45, në kuadër të Champions Leagues, shkruan Sovrani.info Ja formacionet:   Leipzig – Monaco, formacionet zyrtare

Leipzig dhe Monaco do të ndeshen sonte me fillim nga ora 20:45, në kuadër të Champions Leagues, shkruan Sovrani.info

Ja formacionet:

formacioni