Liberta del në dritare dhe shkëlqen nga bukuria Liberta del në dritare dhe shkëlqen nga bukuria
Liberta Spahiu është prezantuesja e njohur shqiptare që me programin e saj “Prive” i ka dhënë një frymë të re shoubizit shqiptar. Së fundi,... Liberta del në dritare dhe shkëlqen nga bukuria

Liberta Spahiu është prezantuesja e njohur shqiptare që me programin e saj “Prive” i ka dhënë një frymë të re shoubizit shqiptar.

Së fundi, Libi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet me veshje leopardi dhe me flokët e kapura.

“Doli goca n’penxhere kete here seriozisht” ka shkruar ajo në këto imazhe.