Liberta Spahiu tërheqëse në bikini, por ka diçka që nuk shkon me foton Liberta Spahiu tërheqëse në bikini, por ka diçka që nuk shkon me foton
Liberta Spahiu është paraqitur edhe një herë atraktive nga pushimet. Ajo në llogarinë e sajë në Instagram publikoj një fotografi e veshur në bikini... Liberta Spahiu tërheqëse në bikini, por ka diçka që nuk shkon me foton

Liberta Spahiu është paraqitur edhe një herë atraktive nga pushimet.

Ajo në llogarinë e sajë në Instagram publikoj një fotografi e veshur në bikini e që dukje në formë të shkëlqyer.

Prezantuesja e njohur ka vënë në pah linjat e saj trupore, ndërsa dukej mjaft tërheqëse me bikini me ngjyrë blu dhe me një kapele në kokë.

Por, ishte një detaj i vogël që moderatorja ka theksuar që ia prishi foton.

“Gjithçka në rregull, por kjo perde qëlloi e pa hekurosur”, ka shkruar Liberta me shaka.

Ndryshe, ajo është mjaft e komentuar në mediat rozë dhe padyshim konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare.