Është njëra nga prezantueset më të njohura me njërin nga emisionet më të komentuara të shoubizit. Liberta Spahiu në cdo paraqitje të saj merr...

Është njëra nga prezantueset më të njohura me njërin nga emisionet më të komentuara të shoubizit.

Liberta Spahiu në cdo paraqitje të saj merr shumë vëmendje, ashtu si në postimin e saj të fundit të publikuar në rrjetet sociale.

Veshur me fustanin ngjyrë të kuqe dhe me getet e zeza, Liberta dukej me stil më të veçantë dhe më ndryshe se që jemi mësuar të shohim.

“Sidoqofte osht mire me dasht motra/vllaun, vllau/motren, shoqi/shoqin 👫👭👬ska ma mire se mu dush” ishte mbishkrimi interesant që e kishte bashkangjitur me fotografi Liberta.

libertaaa