Linda Halimi tallet, e nxjerr këtë person në pozitë të palakmueshme Linda Halimi tallet, e nxjerr këtë person në pozitë të palakmueshme
Këngëtarja shqiptare Linda Halimi, e cila jeton dhe vepron në Amerikë ka postuar një foto qesharake në “Instagram”-in e saj. Linda e cila sapo... Linda Halimi tallet, e nxjerr këtë person në pozitë të palakmueshme

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi, e cila jeton dhe vepron në Amerikë ka postuar një foto qesharake në “Instagram”-in e saj.

Linda e cila sapo është bërë nënë e një vajze, tregon një foto të një burri në pozitë të pakëndëshme në një market në rrjetin e dyqaneve “Ëalmart”, transmeton Sovrani.info.

Linda gjithashtu njihet për ndryshimin drastik në pamjen e saj fizike e cila ka humbur më shumë se 30 kilogram. /Sovrani.info/

linda-halimi