Lojtari i Chelseat kërkon transferimin tek Milani Lojtari i Chelseat kërkon transferimin tek Milani
Gary Cahill vazhdon të ofrojë veten tek Milani. Sipas Tuttosport, qendërmbrojtësi e ka humbur besimin e trajnerit të ri Maurizio Sarri dhe mund të largohet... Lojtari i Chelseat kërkon transferimin tek Milani

Gary Cahill vazhdon të ofrojë veten tek Milani.

Sipas Tuttosport, qendërmbrojtësi e ka humbur besimin e trajnerit të ri Maurizio Sarri dhe mund të largohet nga Blues në janar pas shtatë sezoneve të kaluara në Londër. /Sovrani.info/