Loredana dhe Mozzik, konfirmohet qartë situata në mes tyre! Loredana dhe Mozzik, konfirmohet qartë situata në mes tyre!
Javë më parë është dyshuar për një ndarje në mes të reperit Mozzik dhe Loredanës, sidomos me rastin e ditëlindjes së këngëtares, ku mungoi... Loredana dhe Mozzik, konfirmohet qartë situata në mes tyre!

Javë më parë është dyshuar për një ndarje në mes të reperit Mozzik dhe Loredanës, sidomos me rastin e ditëlindjes së këngëtares, ku mungoi Mozzik.

Fotot e fundit në llogarinë e tij në Instagram, Mozzik ka konfirmuar gjithçka, duke qenë se qartë ai ka vendosur ta përkrahë partneren e tij, transmeton Sovrani.info.

Derisa Loredana po merret me projektet e reja muzikore, Mozzik qëndron në prapaskenë. Çifti janë prindër të një vajze, që e kanë quajtur Hana. /Sovrani.info/