Loredana ‘harron’ skandalin, poston këtë foto të bukur Loredana ‘harron’ skandalin, poston këtë foto të bukur
Është raportuar vazhdimisht kohëve të fundit për situatën e çiftit Loredana dhe Mozzik, sidomos pas ngjarjes me çiftin zvicerian. Përderisa po pritet që drejtësia të... Loredana ‘harron’ skandalin, poston këtë foto të bukur

Është raportuar vazhdimisht kohëve të fundit për situatën e çiftit Loredana dhe Mozzik, sidomos pas ngjarjes me çiftin zvicerian.

Përderisa po pritet që drejtësia të vihet ende në vend, Loredana ka vendosur të postojë një foto shumë të këndshme të vajzës së saj, Hanës, transmeton Sovrani.info.

Loredana dhe Mozzik kanë sjellë në jetë Hanën muaj më parë, e cila duket të jetë një ndër bebet më të ëmbla në estradë. /Sovrani.info/

loredana-hana