Loredana publikon fotografinë më të ëmbël të vajzës dhe Mozzikut Loredana publikon fotografinë më të ëmbël të vajzës dhe Mozzikut
Loredana dhe Mozzik ka disa muaj që janë bërë prindër për herë të parë. Loredana solli në jetë vajzën të cilën çifti e pagëzuan... Loredana publikon fotografinë më të ëmbël të vajzës dhe Mozzikut

Loredana dhe Mozzik ka disa muaj që janë bërë prindër për herë të parë.

Loredana solli në jetë vajzën të cilën çifti e pagëzuan me emrin Hana.

E jo vetëm për projekte muzikore, Loredana kohë pas kohe publikon dhe fotografi e video të ndryshme të vajzës.

Tani, reperja ka publikuar një fotografi të Mozzikut me vajzën, fotografi kjo të cilën ajo e ka shoqëruar me një figurë zemre.

Sa i përket projekteve muzikore, ai i fundit i reperes u publikuar dy javë më parë, kënga me titull “Labyrinth”, klipi i së cilës u xhiruar në Kosovë./GazetaBlic