Luana Vjollca ”arratiset” për në këtë vend, por as me Krenarin, as me motrat! Luana Vjollca ”arratiset” për në këtë vend, por as me Krenarin, as me motrat!
Nëse menduat se Luana Vjollca u kthye pas pushimeve për t’iu rikthyer punës, keni gabuar pasi moderatorja po na tregon sërish se sa e... Luana Vjollca ”arratiset” për në këtë vend, por as me Krenarin, as me motrat!

Nëse menduat se Luana Vjollca u kthye pas pushimeve për t’iu rikthyer punës, keni gabuar pasi moderatorja po na tregon sërish se sa e vlefshme është shprehja “duhen disa pushime pas pushimeve”.

Luana është njëra nga femrat më të zjarrta e më të ndjekura në shoëbizzin shqiptar.Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Luana Vjollca po ashtu është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku i mban ndjekësit e saj të përditësuar me foto e video të ndryshme.

Së fundmi na ka treguar që është “arratisur” për disa ditë relaksi, por nuk shoqërohet as nga Marina, as nga partneri i saj i përfolur Krenar Çocaj.

Siç ka bërë të ditur në Instagram, Luana ndodhet në Stamboll me stilisten e njohur Blerina Kllokoqi Rugova. Ndoshta mund të jetë ndonjë udhëtim pune, por me siguri do e mësojmë në postimet e ardhshme. 

lui.png

 

 

luie.png