Luana Vjollca vë gjoksin në radhë të parë (FOTO) Luana Vjollca vë gjoksin në radhë të parë (FOTO)
Gjoksi duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen. E sa herë i jepet rasti, prezantuesja dhe këngëtarja e... Luana Vjollca vë gjoksin në radhë të parë (FOTO)

Gjoksi duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen.

E sa herë i jepet rasti, prezantuesja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca e ekspozon atë, madje duket se e bën me një kënaqësi të madhe atë.

Ajo  në Instagram ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi nga dasma e motrës së saj, ku shihet me gjoksin e saj arsye kryesore e postimit të kësaj fotografie,shkruan sovrani.info

Luana dukej bombastike dhe tejet seksi! Këtë foto nuk duhet humbur pa e parë ajo ka zbuluar gjoksin dhe grimin e saj ku dukej totalisht ndryshe nga ajo se çfarë jemi mësuar ta shohim./Sovrani.info

 

auto_luana_vjollca_gjoksi_gjigant1505319029