Luka Modric është i gatshëm të zgjasë kontratën me Real Madridin deri në vitin 2021, thotë Marca, përcjellë Sovrani.info. Toni Kroos dhe Nacho Fernandez...

Luka Modric është i gatshëm të zgjasë kontratën me Real Madridin deri në vitin 2021, thotë Marca, përcjellë Sovrani.info.

Toni Kroos dhe Nacho Fernandez tashmë kanë rënë dakord për kushtet e reja në Santiago Bernabeu dhe mbajtësi i tanishëm i Topit të Artë është vendosur të jetë i radhës për të vendosur lapsin në letër.

luka-modric

Mesfushori kroat ishte lidhur disa herë me largim nga Santiago Bernabeu derisa gjiganti italian Interi ishte përmendur si destinacioni i mundhsëm /Sovrani.info/