‘Luftë’ mes Barcelonës dhe PSG-së për këtë lojtar ‘Luftë’ mes Barcelonës dhe PSG-së për këtë lojtar
Barcelona është duke u ndeshur me Paris Saint-Germain për mbrojtësin e Lyon Ferland Mendy, pretendon Paris United. Mendohet se një ofertë prej rreth 40... ‘Luftë’ mes Barcelonës dhe PSG-së për këtë lojtar

Barcelona është duke u ndeshur me Paris Saint-Germain për mbrojtësin e Lyon Ferland Mendy, pretendon Paris United.

Mendohet se një ofertë prej rreth 40 milionë eurosh do të ishte e mjaftueshme për të siguruar shërbimet e mbrojtësit 23-vjeçar.  /Sovrani.info/

Image result for Ferland Mendy