Majlinda dhe Roani nisin pushimet vetë të tretët Majlinda dhe Roani nisin pushimet vetë të tretët
Këto ditë Korriku nuk e gjejnë në Kosovë bukuroshen Majlinda Zeka. Ajo bashkë me djalin ka marë rrugë drejt bregdetit turk për ca ditë... Majlinda dhe Roani nisin pushimet vetë të tretët

Këto ditë Korriku nuk e gjejnë në Kosovë bukuroshen Majlinda Zeka.

Ajo bashkë me djalin ka marë rrugë drejt bregdetit turk për ca ditë pushimesh në një prej resorteve luksoze.

Megjithatë, nënë e bir nuk janë vetëm!

Këto pushime, Majlinda dhe Roani po i kalojnë me mikeshën e ngushtë me të cilën bukuroshja shihet shpesh në shoqëri.

Fotot nuk kanë munguar teksa të përmbledhura nga dita e parë e pushimit, ua sjellim më poshtë.