Manchester United dhe Barcelona në garë për këtë lojtar Manchester United dhe Barcelona në garë për këtë lojtar
Skuadra Manchester United është e gatshme që t’i paguajë 79 milionë euro për ta përvetësuar mbrojtësin holandez, Matthijs de Ligt. Ndërsa më herët është... Manchester United dhe Barcelona në garë për këtë lojtar

Skuadra Manchester United është e gatshme që t’i paguajë 79 milionë euro për ta përvetësuar mbrojtësin holandez, Matthijs de Ligt.

Ndërsa më herët është raportuar se ylli i Ajaxit është venën në shënjestrën e katalunasve, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo Djajtë e Kuq janë të gatshëm që t’i përmbushin kërkesat e Mino Raiolas i cili është agjent i futbollistit në fjalë dhe ta paguajnë shumën e kërkuar.