Manchester United dhe City në garë për Sanchon Manchester United dhe City në garë për Sanchon
Të dy skuadrat, Manchester United dhe Manchester City, janë në garë për ta përvetësuar mesfushorin anglez, Jadon Sancho. Sipas Daily Mail, vlera e futbollistit... Manchester United dhe City në garë për Sanchon

Të dy skuadrat, Manchester United dhe Manchester City, janë në garë për ta përvetësuar mesfushorin anglez, Jadon Sancho.

Sipas Daily Mail, vlera e futbollistit 19 vjeçar është 110 milionë euro, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa Borussia Dortmund është pajtuar se Sancho do të largohet gjatë kësaj vere dhe tashmë ka filluar që ta kërkojë zëvendësimin e tij.