Manchester United – PSG, formacionet zyrtare Manchester United – PSG, formacionet zyrtare
Manchester United dhe Paris – Saint – Germain e hapin sonte fazën 1/16 të Ligës së Kampionëve në një sfidë që pritet të jetë... Manchester United – PSG, formacionet zyrtare

Manchester United dhe Paris – Saint – Germain e hapin sonte fazën 1/16 të Ligës së Kampionëve në një sfidë që pritet të jetë spektakolare në ‘Old Trafford’, transmeton Sovrani.info.

Ndeshja starton nga ora 21:00 dhe këto janë formacionet zyrtare:

Manchester United: 

PSG: 

/Sovrani.info/