Meghan dhe Harry uruan princin George për ditëlindje dhe i acaruan të gjithë Meghan dhe Harry uruan princin George për ditëlindje dhe i acaruan të gjithë
Këtë të hënë Princi George festoi ditëlindjen te tij të gjashtë dhe urimet për të në ditën e veçantë ishin të shumta. Mes tyre... Meghan dhe Harry uruan princin George për ditëlindje dhe i acaruan të gjithë

Këtë të hënë Princi George festoi ditëlindjen te tij të gjashtë dhe urimet për të në ditën e veçantë ishin të shumta.

Mes tyre ishte edhe ai i Meghan Markle dhe Princ Harry.

Çifti e uroi vogëlushin nëpërmjet një postimi në Instagram ku shkruante: “Gëzuar ditëlindjen. Të urojmë një ditë speciale të mbushur me dashuri”.

Ky urim duket se i ka irrituar ndjekësit e tyre të cilët i kanë quajtur të pa edukatë.

Ata shkruajnë se George është një mbret i ardhshëm, prandaj minimaliaht ata duhet t’i kishin shkruar emrin në mënyrën e duhur.

Dikush tjetër shkruan se pavarësisht se Harry është xhaxhai i tij, ai në publik duhet ta konsiderojë si princ nipin.

Megan Markle Dhe Princi Harry komentohen shpesh në media për çdo lëvizje të tyre, prandaj edhe këtë herë nuk kanë shpëtuar.