Meri jep lajmin e trishtë për këtë shenjë: Një romance i vjen fundi Meri jep lajmin e trishtë për këtë shenjë: Një romance i vjen fundi
Bëhet fjalë për shenjën e Akrepit. Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook: Dashi Nje bashkepunim do vihet ne dyshim apo ne rrezik... Meri jep lajmin e trishtë për këtë shenjë: Një romance i vjen fundi

Bëhet fjalë për shenjën e Akrepit.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi
Nje bashkepunim do vihet ne dyshim apo ne rrezik persa i perket marreveshjeve ekonomike Po keshtu ne nje lidhje ne krize personale do kete ndarje

Demi
Do ta mendoni te ardhmen disi me pesimizem dhe ne pengesat e dites qe mund te jene ligjore apo te ndryshme do ndjeni pesimizem

Binjaket
Ne jeten tuaj errotike do kete nje shtrengate te forte dhe nje sqarim akoma me te forte derisa te merret nje vendim perfundimtar Vlerat tuaja vihen ne rrezik

Gaforrja
Nje ceshtje familjare nuk merr drejtimin qe doni Po keshtu edhe nje ceshtje ekonomike politike apo biznesi rrezikojne te behen te qendrueshme

Luani
Do beni disa sqarime me te afermit te cilat do jene shume delikate dhe do komplikojne pak projektet tuaja te punes Nje ceshtje personale do ju lodhi errotikisht

Virgjeresha
Sot do kuptoni se keni shpenzuar shume per dike qe ne fund tregoi qe nuk kishte vlera apo nuk ishte ashtu sic e kishit menduar si profesionalisht si sentimentalisht

Peshorja
Sot keni per detyre te merrni disa vendime te rendesishme por mbi bazen e nje sqarimi apo kujfij qe duhet te vini per te mos toleruar njerez qe nuk kane vlere per ju

Akrepi
Mundesisht duhet qe shpirterisht te kuptoni se jeni vetem ju ata ku duhet te mbeshteteni Me sa duket nje romence i vjen fundi pasi nuk ishte e vertete

Shigjetari
Sot do merrni nje sukses ekonomik megjithese ne fillim do kuptoni qe jeni para nje pengese sociale apo realizim qellimesh Ekonomia nuk ju lejon te ngriheni

Bricjapi
Per ju do kete nje rrafshim te disa marredhenieve egzistuese ne dukje te forta So Termeti qe nuk preku tullat kesaj rradhe do preki marredheniet sidomos ne pune

Ujori
Ju clirohet nje drite jeshile ne nje projetk apo plan qe lidhet me studime apo udhetime Nje ftese nga nje kompani e huaj mund te rezultoj e mire por kujdes ceshtjet ligjore egzistuese

Peshqit
Dita premton shume ne lidhje me nje mbeshtetje apo nje qellim por qe ne thelb do ju duhet te kurseni apo te agjeroni ne ceshtje te se perdishmes per tja arritur