Merr fund sherri: Më në fund, Kim dhe Kanye takohen me Beyonce-n dhe Jay-Z-në Merr fund sherri: Më në fund, Kim dhe Kanye takohen me Beyonce-n dhe Jay-Z-në
Më në fund, duket se Kim Kardashian dhe Kanye West i kanë dhënë fund sherrit të tyre me Beyonce-n dhe Jay-Z-në. Vetëm pak kohë... Merr fund sherri: Më në fund, Kim dhe Kanye takohen me Beyonce-n dhe Jay-Z-në

Më në fund, duket se Kim Kardashian dhe Kanye West i kanë dhënë fund sherrit të tyre me Beyonce-n dhe Jay-Z-në. Vetëm pak kohë më parë, West lëshoi një deklaratë të ashpër ndaj çiftit të famshëm, që sipas tij, nuk e mbështetën aspak pas grabitjes së Kim-it në Paris.

Sipas “UsWeekly”, Kim dhe Kanye u panë që po futeshin në vilën e Beyonce-s dheJay-Z-së të premten. Thuhet se ata ndodheshin aty për festën e ditëlindjes së pestëtë Blue Ivy-t, vajzës së dy artistëve të famshëm, shkruan anabel. Por, ndryshe nga sa mund tëmendohej, duke qenë kjo një ditëlindje fëmijësh, fëmijët e Kim dhe Kanye nuk ndodheshin aty me ta. Siç u shpreh reperi në deklaratën e tij të famshme para krizës
nervore, North dhe Saint nuk kanë luajtur kurrë me Blue Ivy-n.