Mesfushori i Manchester Cityt transferohet tek klubi holandez Mesfushori i Manchester Cityt transferohet tek klubi holandez
Mesfushori spanjoll i Manchester Cityt, Manu García ka kaluar te skuadra holandeze Nec Breda, nga mediat angleze. Ai është transferuar në këtë ekip për... Mesfushori i Manchester Cityt transferohet tek klubi holandez

Mesfushori spanjoll i Manchester Cityt, Manu García ka kaluar te skuadra holandeze Nec Breda, nga mediat angleze.

Ai është transferuar në këtë ekip për të fituar sa më shumë përvojë dhe pë tu kthyer prap tek skuadra e Manchester City sipas mediave britanike.

Lojtari është pjesë e Manchester City-t që nga viti 2014 ku ka bërë vetëm 1 paraqitje në këtë klub./sovrani.info