Mësohet skuadra e re e Frank Ribery, befasohen të gjithë Mësohet skuadra e re e Frank Ribery, befasohen të gjithë
Franck Ribery është në prag të nënshkrimit për klubin me bazë në Katar Al-Sadd – sipas Kicker. 36-vjeçari do të largohet nga Allianz Arena... Mësohet skuadra e re e Frank Ribery, befasohen të gjithë

Franck Ribery është në prag të nënshkrimit për klubin me bazë në Katar Al-Sadd – sipas Kicker.

36-vjeçari do të largohet nga Allianz Arena këtë verë dhe tani do të bashkohet me ish-mesfushorin e Barcelonës dhe Spanjën Xavi Hernandez në Katar.

Ribery ka shënuar katër gola në 21 paraqitje të Bundesligës për Bayernin këtë sezon. /Sovrani.info/