Mësoni çmimin astronomik të atleteve të Elita Rudit Mësoni çmimin astronomik të atleteve të Elita Rudit
Elita Rudi. Është kjo prezantuesja jonë e njohur, e cila famën e saj më të madhe e arriti në momentin e lidhjes me rep... Mësoni çmimin astronomik të atleteve të Elita Rudit

Elita Rudi. Është kjo prezantuesja jonë e njohur, e cila famën e saj më të madhe e arriti në momentin e lidhjes me rep artistin e njohur Gjikon.

Elita Rudi dha lajmin për rikthimin e saj në televizion, gjë që do të ndodhë shpejt dhe fansat mezi po e presin.

Por, që nga lindja e djalit të saj, Elita asnjëherë nuk ka lënë hapësira boshe për fansat e saj, duke mos iu munguar asnjëherë, sepse ajo gjithmonë na mbanë të përditësuar me  çdo risi përmes Instagramit, shkruan Sovrani.info

Pak minuta më parë, Elita postoi një fotografi të zakonshme duke pirë kafe. Mirëpo ajo çka ne na tërhoqi vëmendjen, ishin atletet e saj të markës Balenciaga.

Me një të kërkuar të shpejtë në Google, zbuluam edhe çmimin astronomik të atleteve të saj, që për të duket se janë vetëm edhe një palë atlete në dollap, por janë shumë për një person që zhvillon jetë mesatare në Kosovë.

 

elitarudi balenciaga

Siç shihet, këto atlete kushtojnë hiq më pak se 695€ dhe vërehet qartas se qëllimi i këtij postimi ishin pikërisht këto atlete, ani pse Elita tentoi ta largojë vëmendjen duke vënë përshkirmin: “Kafe, ju lutem”!

Fansat janë tërhequr nga fakti që në to shkruan edhe numri i këmbës. Gjithashtu ne mësuam se Elita mbanë numrin 36, për këdo që është i interesuar t’i bëjë ndonjë dhuratë. /Sovrani.info/