“Messi ka rinovuar kontratën” (FOTO) “Messi ka rinovuar kontratën” (FOTO)
Lionel Messi ka nënshkruar tashmë një kontratë të re me Barcelonën dhe ka vendosur që e ardhmja e tij të vazhdojë të jetë në... “Messi ka rinovuar kontratën” (FOTO)

Lionel Messi ka nënshkruar tashmë një kontratë të re me Barcelonën dhe ka vendosur që e ardhmja e tij të vazhdojë të jetë në ‘Camp Nou’, transmeton Sovrani.info.

Konfirmimi i madh ka ardhur nga presidenti i La Ligas Javier Tebas. Sipas tij edhe pse ende nuk ka diçka zyrtare, tashmë marrëveshja e re gjindet në letra.

“Më kanë treguar gjithçka. Messi ka nënshkruar kontratë të re. Unë e di që kontrata vazhdohet kur nënshkruahet, e jo kur bëhet zyrtare. Gjithçka është e mbyllur.”, ishte deklarata e tij. /Sovrani.info/

untitled