Mezi po presim ta shohim! Dy ditë para dasmës Jonida Vokshi zgjedh fustanin e nusërisë Mezi po presim ta shohim! Dy ditë para dasmës Jonida Vokshi zgjedh fustanin e nusërisë
Edhe dy ditë na ndajnë nga dasma e shumëpritur e Jonida Vokshit dhe partnerit të saj, Besnik Krapi. Tani që na ndajnë edhe pak... Mezi po presim ta shohim! Dy ditë para dasmës Jonida Vokshi zgjedh fustanin e nusërisë

Edhe dy ditë na ndajnë nga dasma e shumëpritur e Jonida Vokshit dhe partnerit të saj, Besnik Krapi.

Tani që na ndajnë edhe pak ditë nga dita e madhe kanë nisur të zbulohen edhe detajet e para.

Në fillim u zbuluan ftesat super të veçanta që çifti kishte zgjedhur për ditën speciale.

Nga ftesat e kuruara në detaje u kuptua se ceremonia do të zhvillohet në bregdet, megjithatë detaje të tjera nuk janë zbuluar ende.

Por duket se vetëm dy ditë para dasmës Jonida ka bërë provat e fundit të fustanit dhe mezi po presim ta shohim të veshur me të bardha.

Lajmin e ka bërë të ditur Ami nëpërmjet një postimi në Instastory ku shkruan se tani çdo gjë është gati.