Milan 0-2 Inter, zgjidhet më i miri dhe më i dobëti i ndeshjes Milan 0-2 Inter, zgjidhet më i miri dhe më i dobëti i ndeshjes
Milani nuk i ka bërë ballë fare Interit në derbin e xhiros së katër të Serie -A duke pësuar disfatë para tifozëve të vet... Milan 0-2 Inter, zgjidhet më i miri dhe më i dobëti i ndeshjes

Milani nuk i ka bërë ballë fare Interit në derbin e xhiros së katër të Serie -A duke pësuar disfatë para tifozëve të vet me rezultat 0-2, raporton Sovrani.info.

Në fund të ndeshjes më i miri u shpall Marcelo Borzovic me notën 8.5, kurse më i dobëti në fushë ishte Hakan Calhanoglu me notën 6.5.

/Sovrani.info/

untitled