Modelja Bella Hadid trondit! Zhvishet në këtë klip Modelja Bella Hadid trondit! Zhvishet në këtë klip
Bella Hadid përsëri dëshmoi se është e përkyrer. Në disa video që u fshinë më pas, modelja 22 vjeçare, u paraqit lakuriq me vetëm... Modelja Bella Hadid trondit! Zhvishet në këtë klip

Bella Hadid përsëri dëshmoi se është e përkyrer.

Në disa video që u fshinë më pas, modelja 22 vjeçare, u paraqit lakuriq me vetëm një peshqir në kokë që kushton hiç më pak se 620 dollarë pasi është i markës Burberry, transmeton klan kosova.

Modelja e Victoria’s Secret, buzëqeshi para kamerës e zhveshur.

Peshqiri i kushtueshëm është një ofertë e kufizuar nga shtëpia e modës dhe mund të personalizohet edhe me emrin tuaj.

Më poshtë mund ta shihni videon:

View this post on Instagram

Good morning #bellahadid

A post shared by Selena and Bella News (@gomezhadidnews) on