Modelja e famshme qenka martuar në fshehtësi 5 muaj më parë Modelja e famshme qenka martuar në fshehtësi 5 muaj më parë
Heidi Klum është martuar fshehurazi me Tom Kaulitz. Modelja dhe ish-anëtarja e Project Runway, 46 vjeç dhe Kaulitz, kitaristi 29-vjeçar i grupit gjerman Tokio... Modelja e famshme qenka martuar në fshehtësi 5 muaj më parë

Heidi Klum është martuar fshehurazi me Tom Kaulitz.

Modelja dhe ish-anëtarja e Project Runway, 46 vjeç dhe Kaulitz, kitaristi 29-vjeçar i grupit gjerman Tokio Hotel, shkëmbyen betimet në shkurt, sipas raporteve të shumta.

Ky është martesa e tretë për Klum, e cila më parë ishte martuar me stilistin Ric Pipino, 1997-2002, dhe më pas, tre vjet më vonë, u martua me këngëtarin Seal .

Pas divorcit të dytë Klum u shoqërua me truprojën e saj, Martin Kirsten dhe Vito Schnabel, një tregtar arti.

Ajo dhe Kaulitz u panë për herë të parë së bashku në fillim të vitit 2018, dhe ata bënë debutimin e tyre zyrtar si një çift në AmfAR Gala në maj 2018.

Klum dhe Kaulitz, i cili më parë ishte i martuar me Ria Sommerfield nga viti 2015 në 2018, njoftuan fejesën e tyre në dhjetor.

Kaulitz i kërkoi dorën tek 4 fëmijët e saj  Leni, 15 vjeç; Henry, 14; Johan, 12; dhe Lou, 10; para se të propozonte.