Modelja shqiptare dëshpëron me gjoksin (FOTO) Modelja shqiptare dëshpëron me gjoksin (FOTO)
Xhesika Berberi, aktualisht po zhvillon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Berberi, kohë pas kohe realizon fotosesione nga më... Modelja shqiptare dëshpëron me gjoksin (FOTO)

Xhesika Berberi, aktualisht po zhvillon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Berberi, kohë pas kohe realizon fotosesione nga më të ndryshmet.

LEXO EDHE:Aurela Hoxha dhe trupi i saj super bombë (VIDEO)

Ndonëse shquhet për bukurinë e saj natyrale, ajo së fundi ka dëshpëruar me format e saj trupore.

Është gjoksi i saj ai i cili duket se nuk ka “mbushur” sa duhet sytjenat.