Moderatorja e njohur Liberta Spahiu nxjerr në pah të pasmet (FOTO) Moderatorja e njohur Liberta Spahiu nxjerr në pah të pasmet (FOTO)
Moderatorja Liberta Spahiu, edhe pse është vetë një ndjekëse e personave publik për të bërë lajm, ajo shpesh bëhet pjesë e lajmit për gazetarët.... Moderatorja e njohur Liberta Spahiu nxjerr në pah të pasmet (FOTO)

Moderatorja Liberta Spahiu, edhe pse është vetë një ndjekëse e personave publik për të bërë lajm, ajo shpesh bëhet pjesë e lajmit për gazetarët.

LEXO EDHE:Po të shikoni fotot e kësaj modele do të pësoni marramendje (FOTO)

Në foton e fundit që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ajo shfaqet mjaftë e zhveshur, duke treguar kështu dhe të pasmet e formësuara./sovrani.info

https://www.instagram.com/p/BPI266ajt9y/?taken-by=libertaspahiu&hl=en