Morena publikon foto në shtëpinë e saj luksoze Morena publikon foto në shtëpinë e saj luksoze
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë. Ajo është zhvendosur atje prej më shumë... Morena publikon foto në shtëpinë e saj luksoze

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, po e shijon në maksimum jetesën në Stamboll të Turqisë.

Ajo është zhvendosur atje prej më shumë se një viti, ndërsa ka përqendruar atje të gjitha aktivitetet e saj, shkruan portali arbresh.info

Morena ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi të re në Instagram, të cilën e realizoi nga shtëpia e saj, modelja seksi kishte veshur një fustan të shkurtër, ndërsa po e mbante në duar qenin e saj.

Në këtë foto, përveç asaj që të binte në sy shtëpia me enterier modern dhe tejet luksoz.

Ndryshe, ajo po punon intensivisht për projekte të ndryshme që do t’i sjell gjatë verës.