Muller e zbulon të vërtetën Muller e zbulon të vërtetën

Muller e zbulon të vërtetën

Sport 20 February, 2016, 10:59

Sulmuesi i Bayern Munichut, Thomas Muller i ka dhënë fund spekulimeve për të ardhmen e tij. Sulmuesi i Bayern Munichut, Thomas Muller ka konfirmuar... Muller e zbulon të vërtetën

Sulmuesi i Bayern Munichut, Thomas Muller i ka dhënë fund spekulimeve për të ardhmen e tij.

Sulmuesi i Bayern Munichut, Thomas Muller ka konfirmuar se nuk dëshiron të largohet nga klubi.
Reprezentuesi gjerman zgjoi interesim nga Manchester United dhe Real Madrid.
Por, ai ka pranuar se mori oferta, mirëpo nuk deshi të largohej nga Allianz Arena.
“Kam marrë oferta por jam në një prej skuadrave më të fuqishme në Evropë dhe nuk dua të largohem”, deklaroi ai për “Abdenzeitung”.
Muller është një prej futbollistë kryesorë tek kampioni i Bundesligës.

Capture4444