Mungon në protestë, zbulohet vendi i largët ku ka ikur Monika Kryemadhi Mungon në protestë, zbulohet vendi i largët ku ka ikur Monika Kryemadhi
Monika Kryemadhi mungon sot në protestën e pestë kombëtare të opozitës. Zyrtarisht nga LSI thuhet se znj.Kryemadhi ndodhet në SHBA në kuadër të një... Mungon në protestë, zbulohet vendi i largët ku ka ikur Monika Kryemadhi

Monika Kryemadhi mungon sot në protestën e pestë kombëtare të opozitës.

Zyrtarisht nga LSI thuhet se znj.Kryemadhi ndodhet në SHBA në kuadër të një vizite pune.

Në krye të protestuesve janë zëvendëskryetari Luan Rama, nënkryetari Petrit Vasili, sekretari i përgjithshëm Endrit Braimllari si dhe ish-deputetë të LSI, të cilët dogjën mandatet parlamentare në shenjë proteste kundër qeverisë Rama.

Ndryshe nga protestat e mëparshme, kjo e sotmja është konceptuar në kuadër të një marshimi i cili do të nisë nga sheshi “Skënderbej” e do të përfundojë tek Drejtoria e Policisë së Tiranës.